Thursday, February 21, 2013

Podarujmy uśmiech!

Witajcie!

Na dzień dobry, chciałabym, by ten dzien był dobry dla jak największej ilości ludzi! A szczególnie dla małej słodkiej Dziewczynki Karolinki. Jak dla wielu dzieci, potrzebne jest mnóóóstwo pieniędzy. Nie jesteśmy w stanie obdarować wszystkich, ale czasem mały gest każdego z nas może zdziałać cuda.

Zbliża się zlot scrapowy w Łodzi, to już niecałe półtora tygodnia! 2 marca 2013 od godziny 10.00 startujemy! Myślę, że to również wspaniała okazja, by podzielić się małą kwotą z potrzebującą Dziewczynką. Ale, by Was do tego zachęcić, poprowadzę warsztat kartkowy - sztalugowy - wielkanocny, na którym - mam nadzieję, że w miłej, towarzyskiej atmosferze stworzymy małe dzieła:


Wszystkie szczegóły odnośnie warsztatu znajdziecie na oficjalnej stronie Skrapowiska, ale pozwolę sobie również wypisać Wam i tutaj:


Będziemy pracować na różnych materiałach, w tym zafundowanych przez naszych Sponsorów: Studio75, Rapakivi, Craftmania, Montażownia. 
 
To spotkanie jest nietypowe, ponieważ cały dochód przekazujemy na cele charytatywne – dla Karolinki. Dla zainteresowanych, informacje odnośnie tej słodkiej Dziewczynki, znajdziecie pod tym linkiem: http://karolinkaurban.blogspot.com/
 
Powstałe kartki Uczestnicy zabiorą ze sobą, będą mogli również przekazać je na aukcje charytatywne.
 
Proszę, by na warsztat przynieść ze sobą:
- klej, nożyczki, ewentualnie nożyk do cięcia papieru oraz matę lub karton.
Godzina: 13.00
Czas trwania: 1,5 godziny
Koszt: 25zł
Ilość miejsc: 12, decyduje kolejność zgłoszeń
Wszystkie dodatkowe informacje uzyskacie pod moim mailem: maria.plewinska@gmail.com
Zapraszam Was serdecznie!
 
 
A na dodatek... w Studio75 mamy dla Was smakowite candy z okazji ukazania się stempli pasujących do kolekcji Vintage Memories! Po kliknięciu w obrazek zostaniecie przeniesieni na stronę bloga, gdzie możecie dopisać się do tej zabawy!


 

No comments:

Post a Comment

Dziękuję Ci za te słowa, które po sobie tu zostawiasz! Bardzo lubię je czytać.