Friday, March 21, 2014

III Spotkanie Scrapomaniaków


Moi drodzy, po raz trzeci pragnę zaprosić Was na spotkanie Scrapomaniaków :)) Tym razem w trochę zmienionej formule.

Będziemy gościć w MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM. JÓZEFA WYBICKIEGO W SOPOCIE Wspaniałe miejsce w uroczym otoczeniu. Niedaleko skm Sopot Główny, rzut beretem od Monte Cassino i dwa rzuty od plaży. 

12 kwietnia 2014 - SOBOTA
Godzina: 9:00-15:00

Zapraszamy chętnych do udziału w spotkaniu na wspólne biesiadowanie przy stołach (ilość miejsc siedzących ograniczona - jak zwykle ;). Jest to szansa na wymianę naszych spostrzeżeń, podejrzenie warsztatu pracy czy poszerzenie umiejętności w scrapbookingu.

Osoby, które chcą porobótkować przy stole, tradycyjnie prosimy o przyniesienie swoich materiałów, chociaż i wspólny stoliczek również będzie. Jednak własne kleje, nożyczki, dodatki i inne wspaniałości są bardzo porządane.

W trakcie spotkania przewidujemy oczywiście atrakcje :)

Tematem przewodnim jest WIELKANOC oraz kartka w kształcie JAJKA :)


Sponsorami naszego spotkania są:W I Kropce macie możliwość zrobienia zakupów online z odbiorem osobistym na spotkaniu.Dobra informacja dla klientów sklepu scrapki.pl

Sklep scrapki.pl z przyjemnością informuje, że na Trójmiejskim Spotkaniu Scrapomaniaków 12.04.2014 będzie możliwość odbioru osobistego przesyłek. Wszystkie zamówienia z wybraną opcją "Odbiór osobisty na zlocie", złożone i opłacone do 8.04 włącznie, dostarczymy Wam na spotkanie za darmo - bez względu na wysokość kwoty zamówienia.Pokazy:


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony, ponieważ informacje będą uzupełniane!

Wkrótce pojawi się więcej szczegółów :)

1 comment:

  1. Świetnie, nie moge się juz doczekać tego twórczego spotkania w zacnym gronie!

    ReplyDelete

Dziękuję Ci za te słowa, które po sobie tu zostawiasz! Bardzo lubię je czytać.