Wednesday, September 22, 2010

wymiankowo i wygrane :)

Dziś w końcu udało mi się odebrać przesyłkę, która od piątku czekała na mnie na poczcie. Z niecierpliwości otwierałam na ulicy, ale całość była tak ślicznie zapakowana, że najpierw zdecydowałam się zrobić jej zdjęcie.
Mrouh - serdecznie dziękuję!

zobaczcie, jaka fantastyczna zakładka! na dodatek otwierana, w środku karteczki, do zapisania np. słówek! Niesamowity pomysł! Zdjęcie nie oddaje niestety jej uroku.Do tego jeszcze kartka - tag i przydasie - wszystko takie śliczne i radujące serce :)Ale to nie wszystko!
od Katriny dostałam świetny zapiśnik, idealny do wyzwań na Polkach Scrapujących! Sama wykonała go od A do Z, łącznie z pieczołowicie ostemplowanymi papierami.
ha! a gdyby komuś było mało - widzcie jaki miałam super obfity tydzień?? - to od Magdy dostałam jeszcze śliczną paryską zakładkę. Małe cacuszko. Tym bardziej podziwiam, bo zdążyła Magda wysłać mi ją tuż przed narodzinami swojego drugiego synka!


dziękuję Wam bardzo serdecznie!

6 comments:

 1. Ależ dostałaś cudeńka! nic tylko pozazdrościć;)
  Pozdrawiam cieplutko:)

  ReplyDelete
 2. Karmelku, cieszę się, że mój organizer Ci się spodobał i dziękuję za docenienie mojej pracy. :*

  Pozostałe prezenciki też cudowne dostałaś. :)

  ReplyDelete
 3. Wszystko piękne i urocze! Super prezenty!

  ReplyDelete
 4. Cieszę się, że zawartość koperty sprawiła Ci radość- bardzo mi na tym zależało. Dziękuję za inicjatywę i za możliwość posiadania Twoich prac! Pozdrawiam ciepło:)

  ReplyDelete
 5. ale cudne prezenty!

  ReplyDelete
 6. takich prezencików to pogratulować ;*

  ReplyDelete

Dziękuję Ci za te słowa, które po sobie tu zostawiasz! Bardzo lubię je czytać.