Sunday, March 03, 2013

Podsumowanie lutowych karmelkowych kolorów

Czas na podsumowanie lutego! Niezwykle mi miło, ponieważ widziałam, że kolory Wam przypadły do gustu i miałam przyjemność obejrzeć mnóstwo cuuudownych, pomysłowych prac.

Oto inspiracja lutowa:

Grom Dziewczyn - którym bardzo dziękuję - zainspirował się moim zdjęciem. Zapraszam każdego, do odwiedzenia ich blogów (każdy nick podlinkowany!) Zapukajcie do: Fejferka, Scrapirinhi, Iwonykra, AniS, Wiosanki, Joanny (kolory styczniowe i lutowe), Adziamr, Pinezk owej, Asi, Caro Pysi, Ani S, Muszeli, JoannyG, Goszy, ponownie Fejferka!, Amlai, Visel, Brydzi.

Oto, co dorzucam do kolorowego candy w lutym:Jeśli macie ochotę dołączyć do zabawy - feel free! W każdym momencie! Jeżeli macie ochotę wykonać pracę w kolorach styczniowych - nie wahajcie się. Zaglądajcie, by nie przegapić kolorów na luty. Pojawią się lada dzień!

I

8 comments:

 1. Już oczekuję z niecierpliwością marcowych barw :)

  ReplyDelete
 2. Po cichu podpowiem, że już jutro z rana :)

  ReplyDelete
 3. A marcowe chyba pojawią się :) w poście lutowe a ja się spóźniłam na lutowe :) ale jak piszesz terminu nie ma to super :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Terminu nie ma - więc jeśli lutowe Ci się spodobały, to działaj, zapraszam! :)))

   Delete
 4. Ja też oczekuję!:):):)

  ReplyDelete
 5. Karmelku, podzieliłabyś się sposobem na te cudne kwiatuszki z tasiemek? Są śliczne. Chętnie spróbowałabym takie zrobić.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Katarynko, tych akurat nie robiłam sama, to kupne, Primy. Kiedyś próbowałam robić podobne, ale mi nie wychodziły.

   Delete

Dziękuję Ci za te słowa, które po sobie tu zostawiasz! Bardzo lubię je czytać.