Wednesday, July 24, 2013

life smash 4

Tworzenie albumo - pamiętnika wciągnęło mnie na dobre, ponieważ za każdym razem wyobrażam sobie, jak za wiele lat moje już podrośniete dzieci będą je oglądać, pytać, wspominać. Będąc dzieckiem uwielbiałam oglądać stare albumy dziadka i słuchać po raz kolejny tych samych opowieści... Dziś porcja kolejnych wpisów, jeszcze czerwcowych. Robiłam je w miłym towarzystwie z http://maggie-paperfields.blogspot.com/Maggie.
Mój life smashowy album tworzę w art journalowym zeszycie Studio75, zapełniłam dopiero może 1/4 a nawet 1/5 a już się martwię, że taki fajny a niedługo się skończy. Ale kartek ma niemało, więc spokojnie jeszcze wiele zdjęć się zmieści.

Miłego dnia Wam życzę z całego serducha.

11 comments:

 1. fajna pamiątka powstaje :)

  ReplyDelete
 2. Tak, cudnie będzie sę go oglądało za kilkanaście - dziesiąt lat :)

  ReplyDelete
 3. cudowne zdjęcia, wspaniała oprawa.. coś niesamowitego!!!
  Zapraszam do siebie; wznawiam bloga i jestem dość początkująca więc zależy mi na opinii innych ;) http://asia-dreamworld.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Cudowny album powstaje,będzie wspaniałą pamiątką:) Cudowne fotografie:)Pozdrawiam serdecznie i słonecznie w te lipcowe piękne dni:)
  Peninia*
  ♥♥♥

  ReplyDelete
 5. Lubię oglądać albumy. Twój będzie cudowny bo oprócz zdjęć i ozdób jest dużo informacji, które z czasem ulatują z głowy. Już teraz album mi się bardzo podoba.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mam nadzieję, że dzięki niemu zapamiętam wiele wspaniałych chwil.

   Delete
 6. Cudne stronki stworzyłaś!

  ReplyDelete

Dziękuję Ci za te słowa, które po sobie tu zostawiasz! Bardzo lubię je czytać.