Sunday, October 27, 2013

Gdyńskie Spotkanie Scrapomaniaczek
Uwaga, impreza zaczyna się o 10.00! Przesunięcie czasu rozpoczęcia!

Witajcie!

17 listopada w samym centrum Gdyni organizujemy kameralne spotkanie dla scrapomaniaczek. Zapraszamy Was z wielką przyjemnością. Naszym celem jest spotkanie, poznanie, wspólne robótkowanie. Będzie to również okazja do spotkania z niektórymi producentami.

17 listopada, godz. 10.00-15.00 (godzina zakończenia oczywiście jest dość płynna)
Prywatny Ośrodek Terapii Pedagogicznej KUBOS
Ul. Świętojańska 79/3
Gdynia


Tematem przewodnim naszego spólnego robótkowania będzie kalendarz adwentowy. Każdy chętny, proszony jest o przyniesienie swoich ulubionych przydasi (nożyczki, kleje, tusze, stemple, papiery, ozdoby, jeśli nożyk, to również matę samoregenerującą itp). Na stole pojawią się również dodatki zasponsorowane przez I Kropkę, Rapakivi, Scrappasję i może jeszcze kogoś?

Warsztaty make&take - udział bezpłatny, ilość miejsc bardzo ograniczona!

10.00-11.00 Warsztaty z Fox In a Box - mini album. Przy tworzeniu będziemy się opierać na tekturowej bazie i wszelkich dodatkach z asortymentu Foxa i nie tylko, oraz pobawimy się farbami i kolorami:) Prosimy o zabranie 4-6 fotografii do umieszczenia w albumie, można też wykonać album "in blanco" i zdjęcia wkleić później. Jeżeli posiadacie maty do ciecia, nożyki, nożyczki czy kleje to oczywiście możecie zabrać:) Prowadzi Agi.

Ilość miejsc: 4


 Proszę chętnych o zapisy poprzez mail: maria.plewinska@gmail.com  


13.45-14.45 - warsztat z babeczką poprowadzi Bea. Będziemy pracować na materiałach z Craftmanii oraz Galerii Papieru.Ilość miejsc: 4

BRAK WOLNYCH MIEJSC

 Proszę chętnych o zapisy poprzez mail: maria.plewinska@gmail.com  

Na godz. 11.00-12.00 Ivi z Rapakivi zaprasza na warsztat make&take - kartka świąteczna. Na tych warsztatach będziecie mieć okazję popracować na papierach Rapakivi. 

 Ilość miejsc: 4

BRAK WOLNYCH MIEJSC

 Proszę chętnych o zapisy poprzez mail: maria.plewinska@gmail.com 

12.30 - 13.30 zapraszamy za to na warsztat make&take poprowadzony przez Martę Banasik z I Kropki. Temat jeszcze ustalamy, najprawdopodobniej będzie to tag z wycinanką. 

Ilość miejsc: 4

BRAK WOLNYCH  MIEJSC

Zapisy poprzez mail: maria.plewinska@gmail.com.

Na oba warsztaty prosimy o zabranie ze sobą ulubionych nożyczek, kleju, taśmy dwustronnej, a jeśli bierzecie ostre nożyki, to również i matę samoregenerującą.

Dodatkowo:

Sklep Rapakivi:
Na Karmelkowe spotkanie nie przywieziemy naszego kramu z przydasiami, ale już dziś możecie zrobić zakupy w naszym sklepie i odebrać je na spotkaniu. Tutaj również przygotowaliśmy dla Was rabat 15% na zakupy :-)

Żeby skorzystać z promocji należy:

1. Zrobić zakupy w naszym sklepie na dowolną kwotę (nie ma żadnej minimalnej wartości zamówienia).
2. W polu bon rabatowy wpisać hasło "Karmelkowo". Sklep naliczy rabat za zakupy :-)
3. Spośród sposobów dostawy wybrać "Odbiór osobisty".
4. Wybrać płatność przelewem. Prosimy nie wybierać płatności przy odbiorze - zamówienia z tą formą płatności i z odbiorem w Sopocie zostaną przez nas anulowane.
4. Ostateczna kwota do zapłaty pojawi się na końcu zamówienia, po wybraniu opcji dostawy i płatności, a rabaty będą wyszczególnione w podsumowaniu zakupów.
5. Zamówienie powinno zostać opłacone do 15 listopada 2013 r., żebyśmy mogli zapakować je i zabrać ze sobą :-) Nieopłacone do tego terminu zamówienia zostaną anulowane, a jeśli wpłata przyszłaby na nasze konto po tym terminie, zwrócimy ją na konto Klienta.
Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie z odbiorem osobistym na spotkaniu. Na spotkaniu Marta będzie miała przy sobie więcej papierów i tekturek, na wypadek, gdyby ktoś się skusił na zakup w dniu spotkania.


Zapraszamy do zakupów w naszym internetowym sklepie z odbiorem osobistym na spotkaniu.Zakupy należy opłacić przelewem do 11 listopada.

KONKURS!!

Ogłaszamy konkurs na najładniejszy identyfikator w klimacie jesiennym. Nagrodę ufundowało Studio75, zestawy najnowszych dwóch kolekcji" Rozalia w Ogrodzie oraz Przy Kominku!


Fox in a BoxDla chętnych zakupy w sklepie internetowym www.foxinabox.pl z odbiorem osobistym na spotkaniu (w sposobie płatności wystarczy zaznaczyć odbiór osobisty i w wiadomości do sprzedającego napisać- odbiór w Gdyni).

Zapraszamy Was serdecznie, to z pewnością nie koniec atrakcji!

4 comments:

  1. Zapraszam do siebie po odbiór wyróznienia :)

    ReplyDelete
  2. Już przebieram nogami... i nie mogę się doczekać

    ReplyDelete
  3. Bardzo się cieszę!

    ReplyDelete

Dziękuję Ci za te słowa, które po sobie tu zostawiasz! Bardzo lubię je czytać.