Wednesday, April 16, 2014

III Spotkanie Scrapomaniaków - relacja

W niedzielę 14tego kwietnia odbyło się trzecie spotkanie scrapomaniaków z Trójmiasta i okolic. Tym razem gościliśmy w Bibliotece Głównej w Sopocie. Pogoda dopisała, kiedy dotarłam na miejsce, już było parę dziewczyn. To był znak, że spotkanie będzie udane!

Biblioteka mieści się w takim pięknym buynku, tuż przy kładce łączącej dwa brzegi wąwozu i minutkę drogi o słynnego Monciaka.


W Bibliotece zawsze dużo się dzieje, a i nasze wydarzenie miało swoje miejsce na plakacie.Sponsorzy przygotowali nam nielada gratkę, dzięki Rapakivi, I Kropce, Studio75, Scrappasji, Scrapińcowi, Przydasiowo i LemonCraft, mieliśmy na czym pracować. Jak zobaczycie w daleszej części postu, powstało wiele pięknych wielkanocnych kartek.Tych uśmiechów, skupienia i twórczej pracy komentować nie trzeba. Może tylko dodam, że jest to hobby dla każego, w każym wieku - co widać na zjęciach!


W trakcie spotkania obyły się trzy pokazy. Pierwszy poprowaziła Anai, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami odnośnie mediów. Zainteresowała wszystkich również swoją walizką przystosowaną do przewożenia różnych przydasi.


Stolik do zadań mediowych - gotowy!


I zaczynamy pokaz!


Z Anai można było również porozmawiać o Projec Life oraz LO, siedząc na bardzo wygodnej czerwonej kanapie. Tutaj na sesję foto załapała się Wioletta.


Ivy, pokazała nam jak pry pomocy ozdób wielkanocnych oraz recyclingu przygotować efektowną ozdobą na stół, okno lub półeczkę.
Asia3City zaznajomiła nas z inną techniką niż scrapbooking, a mianowicie z jajkami  - karczochami. Byłam święcie przekonana, że tu trzeba zaprzęgnąć do pracy żelazko a jednak nie!Oto świetny pomysł na jajeczka wg. Evi kto zgadnie, z czego są zrobione?Marta z I Kropki nam się tak zawsze ładnie wpasowywała w zdjęcie, a nawet zachodziły melanże między I Kropką i Rapakivi :)


Mróweczki z nas pracowite:


I jeszcze parę miłych ujęć (Celina, Maggie, Aneta (to u niej gościłyśmy), Ivy z Adaśkiem


Parę migawek dodakowych:


Zrobiliśmy sobie również małą wystawę prac:


A u migawki z części gier i zabaw dla dzieci - chciałoby się mieć znów te kilka lat...


A oto wspaniałe karki, jakie powstały w trakcie tych kilku godzin. Jeszcze raz dziękujemy Sponsorom!Na samym końcu zrobiłyśmy sobie wspólną fotkę, tylko że część już zdążyła uciec :)Bardzo Wam dziękuję za przemiłe spokanie :)
Do zobaczenia :))

6 comments:

 1. Spotkanie było wspaniałe- dziękuję i proszę o więcej:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Cieszę się, że było tak miło :))

   Delete
 2. Szkoda że w Krakowie nie ma takich spotkań

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ale za to jest u Was Wiosna Craftowa :) :))

   Delete
 3. Ale bym chciała tam być z Wami :)

  ReplyDelete
 4. Energia tego spotkania przeprowdzila mnie radosnie prze z Siwet Wielkanocne. Niech radość i natchnienie nadal trwa!

  ReplyDelete

Dziękuję Ci za te słowa, które po sobie tu zostawiasz! Bardzo lubię je czytać.