Monday, September 23, 2013

Post informacyjny - zajęcia

Moi drodzy Tuzaglądacze. Chciałabym dziś przedstawić Wam grafik na najbliższe zajęcia, które będę miała przyjemność prowadzić. Będzie można mnie teraz spotkać w Kuźni Talentów, mieszczącej się w Gdyni Orłowie. Zapraszam Was do zapoznania się ze stroną: http://www.wychowanieprzezsztuke.pl/TU

Z całego serca zapraszam na chwile wytchnienia świeżo upieczone mamy, mamy na macierzyńskim i wychowawczym. 


KUŹNIA SCRAPBOOKINGOWA

Dla kogo: dla mam z dziećmi w różnym wieku, również z niemowlakami
Kiedy: w piątki w godz. 10:00-11:30
Promocje przy zapisach!

Zapraszamy na cykl 4 półtoragodzinnych spotkań, w trakcie których wykonamy 20 stronicowy ozdobny album na zdjęcia. Pod okiem instruktorki, stworzymy wspaniałą pamiątkę z życia rodziny. Wykonamy ją całkowicie od podstaw. Będziemy uczyć się zasad kompozycji, doboru kolorów, dodatków. Instruktorka podzieli się swoją wiedzą o scrapbookingu, zdradzi sztuczki, będzie służyć pomocą na każdym kroku. Jest to szansa na spotkanie się w miłym gronie, pogaduszki, nauczenie się nowego hobby i stworzenia niezwykłej rodzinnej pamiątki. W tym samym czasie Wasze pociechy będą spędzać czas w tej samej salce, ale pod czujnym okiem opiekunki.

Zapewniamy:
- materiały dla każdej uczestniczki (indywidualna paczuszka)
- dostęp do materiałów „pierwszej potrzeby” – kleje, nożyczki, stemple, tusze itp.
- opiekę dla dziecka
- miłą, przyjazną atmosferę, pełną twórczego relaksu
- porady, wskazówki i instrukcje krok po kroku.

Na zajęcia należy przynieść 18-20 zdjęć w formacie 10x15 z życia Rodziny. Mogą to być narodziny, pierwszy uśmiech, ząbek, kroczki, święta, ważne uroczystości, podróże, spotkania. Takie wspomnienia należy celebrować i nadać im wyjątkową otoczkę. A gdy w naszych rękach poczujemy własnoręcznie stworzone dzieło, czemu nie stworzyć tradycji corocznego rodzinnego oglądania?


Obowiązuje wcześniejsza telefoniczna lub mailowa rezerwacja miejsca w grupie.

Adres:
Gdynia
ul. Szyprów 24B
tel. 720-880-620

email: biuro@wychowanieprzezsztuke.pl

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Przy zapisie pobierana jest zaliczka. W przypadku rezygnacji z warsztatów uczestniczka otrzymuje paczuszkę materiałów potrzebnych do wykonania albumu. 


Ale to nie wszystko, w piatek i soboté 27 i 28 wrzesnia, zapraszamy do Kuzni Talentow na Gdynskie Dni Rodzinne. W godzinach 12.45-13.45 odbeda sie dwa bloki scrapbookingowe, w czasie ktorych bedziemy dzialac i szalec tworczo. Rowniez prosimy o zapisy, bysmy wiedzieli ile mniej wiecej Was przybedzie. Serdecznie zapraszamy!


1 comment:

  1. chyba czas założyć sobie rodzinę i wpadać na "imprezki" ;> Pozdrawiam:)

    ReplyDelete

Dziękuję Ci za te słowa, które po sobie tu zostawiasz! Bardzo lubię je czytać.