Wednesday, May 15, 2013

Warsztat - kartka sztalugowa wraz z pudełkiemKochani, zbliża się Dzień Mamy - wieeelkimi krokami, warto przygotować dla niej coś wyjątkowego. Dlatego zapraszam tych, którzy mają blisko do Gdyni, na specjalną edycję warsztatów.
Na zajęciach wykonamy kartkę, która dzięki swojemu nietypowemu kształtowi może być otwierana tradycyjnie lub może służyć za ozdobę na półce. Uczestnicy zostaną poprowadzeni krok po kroku przez Instruktorkę, która również opowie o scrapbookingu oraz papierowym rękodziele, niezbędnych materiałach potrzebnych do stworzenia własnego warsztatu, technikach i stylach. Ponad to, będzie służyć poradą i pomocą a także uśmiechem.

Ponad to, Uczestnicy wykonają odpowiedniej wielkości pudełko z przykrywką oraz ozdobią je. Pudełko będzie idealnie służyć jako opakowanie dla kartki a także samo w sobie będzie już miłym dodatkiem.


Na warsztatach udostępnione zostaną:
Materiały niezbędne do wykonania pracy, instrukcje krok po kroku, uśmiech, twórcza atmosfera, kawa, herbata

Warsztaty skierowane są do osób początkujących, w dowolnym przedziale wiekowym (od 12 lat)

Cena promocyjna: 45zł

Czas trwania: 2,5 godziny

Ilość osób ograniczona

termin: 25 maja, godz. 17.00-19.30


miejsce: Prywatny Ośrodek Terapii Pedagogicznej KUBOS, Gdynia, ul. Świętojańska 79/3


Serdecznie zapraszam!

A 25maja zajrzyjcie do nas  25 maja, bo o godzinie 12.00 rozpocznie się warsztat koszulkowy! Szczegóły i informacje znajdziecie na stronie: www.moapracownia.pl
No comments:

Post a Comment

Dziękuję Ci za te słowa, które po sobie tu zostawiasz! Bardzo lubię je czytać.