Monday, January 27, 2014

II Gdyńskie Spotkanie Scrapomaniaków

Kochani, zapraszam Was na drugą edycję spotkania Scrapomaniaków. Poniżej znajdziecie szczegóły - polecam śledzić ten post ponieważ będzie co rusz uaktualniany. Ponad wszelkie informacje znajdziecie na FaceBook'u, o -->TU
16 lutego w samym centrum Gdyni organizujemy kameralne spotkanie dla scrapomaniaczek. Zapraszamy Was z wielką przyjemnością. Naszym celem jest spotkanie, poznanie, wspólne robótkowanie. Będzie to również okazja do spotkania z niektórymi producentami.

16 lutego, godz. 10.00-16.00 (godzina zakończenia oczywiście jest dość płynna)
Prywatny Ośrodek Terapii Pedagogicznej KUBOS
Ul. Świętojańska 79/3
Gdynia


Tematem przewodnim naszego wspólnego robótkowania będzie TAG z pozytywnym przesłaniem . Każdy chętny, proszony jest o przyniesienie swoich ulubionych przydasi (nożyczki, kleje, tusze, stemple, papiery, ozdoby, jeśli nożyk, to również matę samoregenerującą itp). Na stole pojawią się również dodatki od naszych Sponsorów.


Ogłaszamy również wymiankę - każdy uczestnik może przynieść wykonaną przez siebie, dowolną techniką kartkę walentynkową. Będę zbierać je do koszyczka, a następnie w drodze losowania kartki trafią w ręce innych uczestników. W ten sposób wymienimy się i wyjdziemy z miłą pamiątką. Dokładną godzinę, do której można oddawać kartki, podam w terminie późniejszym.

Wkrótce dokładne informacje o Sponsorach oraz warsztatach i pokazach :)

Ponieważ jesteśmy ograniczeni powierzchniowo, wszystkich chętnych, proszę o zdeklarowanie się bądź w wydarzeniu na FB o TU lub pod adresem: maria.plewinska@gmail.com

Mini warsztaty:

 - uwaga, prosimy o wybór jednego warsztatu! - zgłoszenia na maria.plewinska@gmail.com

10.00-11.30, Anai zaprasza na warsztat, na którym wykonacie LO (ozdobną kartkę albumową) z dodatkami mediów. Na warsztaty prosimy przynieść nożyczki lub nożyk do cięcia (matę do cięcia, jeśli posiadacie), dobry humor oraz zdjęcie :) Zdjęcie powinno być maksymalnie w rozmiarze 9x13cm - najlepiej czarno białe lub w jasnej stonowanej kolorystyce. Warsztaty sponsorują:

Ilość miejsc: 5

Zapisy poprzez mail: maria.plewinska@gmail.com. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.


12.00-13.30, Lakuna poprowadzi warsztat pt. "mediowy tag". uczestników prosimy o przyniesienie nagrzewnicy, ewentualnie suszarki, drobnych dodatków (kwiatki, wstażki, sznureczki itp).
Sponsorzy:
 
Ilość miejsc: 5

Zapisy poprzez mail: maria.plewinska@gmail.com. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

14.00-15.30 Marta z I Kropki zaprasza na warsztat, na którym wykonacie romantyczny identyfikator. Będzie przydatny nie tylko na lutowym spotkaniu, ale również na kolejnych! Ilość miejsc: 5

Zapisy poprzez mail: maria.plewinska@gmail.com. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.


Ponad to, w czasie spotkania na wspólnym stoliczku będą materiały, które zapewnią nam Sponsorzy, tak, by każdy z Wa mógł wypróbować coś nowego, obejrzeć i wykorzystać do pracy, którą będzie robił na miejscu.

Na tym stoliczku pojawią się m.in materiały od 


W czasie naszego spotkania odbędzie się również pokaz, poprowadzony przez Rudolpha, jej prace możecie podejrzeć na blogu --TU--oraz pokaz kolorowania stempli Copicami poprowadzony przez Pejtoon, zapraszamy na jej bloga, o TU


9 comments:

 1. Same wspaniałe pomysły <3 Zawitam, tym razem na pewno się uda. Super, że są osoby z głową pełną pomysłów, które organizują takie spotkania <3 Pozdrawiam i dziękuję :)

  ReplyDelete
 2. juz wiesz ze bede:))) straszliwie sie cieszę:))

  ReplyDelete
 3. Mario, a może można będzie zrobić zakupy nowych papierków studia 75 u Ciebie na miejscu???

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mogę się zapytać Anity, jak to wygląda.

   Delete
  2. Też bym chętnie skorzstała z okazji zakupu na miescu... :)

   Delete
 4. Oj chciałabym, chciałabym :)

  ReplyDelete
 5. eh chcialabym... i mam tak blisko... ale dowiedziałam się za późno :( Bawcie się dobrze :)

  ReplyDelete

Dziękuję Ci za te słowa, które po sobie tu zostawiasz! Bardzo lubię je czytać.