Saturday, November 10, 2012

urodzinowy blog hop Rapakivi


W ramach pierwszych urodzin Rapakivi przygotowałyśmy dla Was kartkowe blog hop dyktando, w którym można wygrać fantastyczny zestaw produktów.


 Jeżeli bierzecie udział w naszej zabawie to znaczy, że przywędrowaliście tutaj z bloga Ivy a Waszym kolejnym przystankiem jest blog Katriny. Zanim jednak wyruszycie w dalszą podróż mam dla Was wskazówkę:

 Na środku większego prostokąta, wzdłuż jego dłuższej krawędzi przewiązujemy wstążeczkę – kokardkę przesuwamy tak, by była bliżej prawej krawędzi kartki. Pod dłuższymi krawędziami prostokąta przyklejamy kawałki koronki. Całość przyklejamy do bazy. Przed przywiązaniem wstążki i przyklejeniem prostokąta do bazy możemy jego brzegi przeszyć, postrzępić lub potuszować.

Jeżeli nie bawicie się jeszcze z nami, szybko zajrzyjcie na blog firmowy Rapakivi, gdzie znajdziecie wszystkie potrzebne informacje. Nie wahajcie się zbyt długo, bo nasze urodzinowe wyzwanie trwa jedynie do 12 listopada do północy

Udanej zabawy

4 comments:

 1. Ojej, sam opis trochę mnie przeraża :D ale na pewno po przystąpieniu do pracy okaże się, że to nie takie trudne... :)

  ReplyDelete
 2. Hi..hi...zobaczymy jak sobie poradzę:-).

  ReplyDelete
 3. rozumiem. Ale obaczymy co dalej ????

  ReplyDelete
 4. pojęłam mam nadzieję że dobrze:)

  ReplyDelete

Dziękuję Ci za te słowa, które po sobie tu zostawiasz! Bardzo lubię je czytać.